BAĞIŞ ŞARTLARI


Bu web sitesinde tüm fiyatlandırma ve işlemler Avustralya Doları (AUD) olarak belirtilmiştir ve bilgileriniz en az 128 Bit Güvenli Yuva Katmanı (SSL) şifreleme teknolojisi kullanılarak güvence altına alınmıştır.
Bağışta bulunarak aşağıdaki maddeleri onaylarsınız:
1. Şartlar & Koşullar’ı ve Gizlilik Politikası’nı kabul ediyorsunuz.
2.[email protected]. adresine e-posta göndererek iletişimi kesebileceğinizi veya kişisel bilgilerinize erişip bunları değiştirebileceğinizi.

Bilgilerinizi yalnızca bağışlarınızı işleme koymak ve sizinle hedeflerimiz hakkında iletişime geçmek için kullanırız.
Bireyler tarafından yapılan bağışlar, bir defaya mahsus bağışlar, düzenli bağışlar veya vasiyetler şeklinde yapılabilir. Server Medya Vakfı, fonların kendi hizmetleri için nereye yönlendirileceğini belirleyecektir. Server Medya Vakfı, 2 Amerikan Doları veya daha fazla tutardaki onaylı bağışlar için resmi makbuz sağlayabilir. Server Medya Vakfı anonim bağışları kabul eder.
Server Medya Vakfı anonim bağışları kabul eder.

İnternet Üzerinden Bağışlar

Bu web sitesi, güvenli bir bağış sunucusu (server) kullanan online bağışlar için hazırlanmıştır. Ancak, web sitesindeki güvenliğe rağmen, bilgilerin İnternet üzerinden aktarılmasında riskler olduğunun farkında olmalısınız.
Bağış veritabanımıza bağış yapan kimsenin adı, e-postası, telefonu ve bağış miktarı kaydedilir. Veritabanımızda; yanlış kullanım, yetkisiz erişim, değişiklik veya ifşa edilme, güvenli kullanıcı kimlikleri ve şifreleri ile korunmaktadır.

Geri Ödeme

Bağış iadesinin talep edilmesi için; 14 gün içinde Server Medya Vakfı ile iletişime geçilmesi, bağış makbuzunun e-posta ile [email protected] adresine ulaştırılması gerekir.
Kullanıcının kendine ait kredi kartı bilgileriyle web sitesi aracılığıyla yaptığı bağış, satın alma veya diğer işlemler nihaidir ve itiraz edilemez. Yapılan bağışın iadesi, kullanıcının kredi kartının yetkisiz kullanımı söz konusu olduğunda ve bu kullanımın yetkisiz olduğu tespit edildiği durumlarda değerlendirilir.

Server Medya Vakfı tüm geri ödeme taleplerini kapsamlı bir şekilde değerlendirir ve yapılan asli hataların düzeltilmesini sağlayacaktır. Ancak Server Medya Vakfı’nın geri ödeme yapma yükümlülüğü yoktur ve geri ödemelere ilişkin kararlar vakfın takdirindedir.
Eğer iade talebinde bulunmak isterseniz, lütfen bağışı nasıl yaptığınızı, bağış tutarını, bağışın yapılış tarihini ve iade talebinizi haklı kılan koşulların ayrıntılarını sağlayın.
Eğer yapılan bağış iade edilirse, ilgili vergi makbuzu artık geçerli değildir ve güvenli bir şekilde imha edilmelidir. Lütfen Avustralya Vergi Dairesi’ne (Avustralian Taxation Office) doğru makbuzları göndermenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın.

Yinelenen Bağışlar

Yinelenen bir bağış planlaması yaparak Server Media Foundation'a (ABN 41 984 424 800) mali kurumunuzdaki kredi kartından yapılacak bağışların düzenlenmesi yetkisini verirsiniz.
Yinelenen bağışın iptal edilmesi işleminin uygulanabilmesi için, bir sonraki planlanan ödeme tarihinden en az 10 iş günü önce tebligat verilmesi gerekir.